
Artiesten
Prince Fatty & Horseman
VRIJDAG 31 JUL - Yagga Yagga

LAND: UK

GENRE: Dub/Reggae/Soundsystem
🔥Prince Fatty is producer/engineer Mike Pelanconi: recht uit Londen én geobsedeerd door een heavyweight analoge flows en moderne dub pressure.
🔥 De naam “Prince Fatty” is een salute aan dub-icoon King Tubby.
🔥 Horseman (Winston Williams) is de man op de mic: lekkere licks, diepe stem en rauwe rhymes.
🔥Samen staan ze bekend om high-impact live sessions waar de mix deel wordt van de show: drops, rewinds, dub effects en crowd control.
Prince Fatty & Horseman is een link-up voor speakers, niet voor playlists. Prince Fatty brengt zijn studio-wizardry live: diepe bas, strakke drums, vintage dub-tricks en die feel-good swing die reggae moeiteloos mixt met soul en meer.
Horseman is de spark erbovenop: een scherpe MC met bakken ervaring, met een delivery die tight, speels en dodelijk is.
Deze set leeft op het snijpunt van classic dub culture en moderne drive. Hou je van echte soundsystem vibes – the original ones – dan is dit je stop.
ontvang updates:
schrijf je in voor onze nieuwsbrief!










© 2026 REGGAE GEEL - VERKOOPSVOORWAARDEN - PRIVACY BELEID - WEBSITE BY DONKEYCOMM